تحلیل سئو سایت

تحلیل سئو وب سایت شما به صورت تخصصی و با بهره گیری از ابزارهای حرفه ای سئو سایت


  خدمات سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

  سئو یکی از مهمترین بخش های دیجیتال مارکتینگ است که می تواند سایت شما را دگرگون کند. سئو شامل اقداماتی است که در راستای بهبود جایگاه سایت شما در نتایج جستجو گوگل انجام می شود. به طور کلی شامل موارد زیر می باشد.

  1. سئو تکنیکال و ارگانیک
  2. بازاریابی محتوا
  3. لینک سازی داخلی
  4. لینک سازی خارجی
  5. لوکال سئو (سئو محلی)
  6. آنالیز و مشاوره
  تحلیل سئو چیست؟

  “تحلیل سئو” یک استارت آپ در حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو می باشد که اقدام به تحلیل وب سایت های مختلف از نظر سئو کرده و گزارش کاملی را برای شما ارسال می کند.

  آیا تحلیل سئو به کسب و کارها مشاوره هم می دهد؟

  بله شما می توانید بعد از دریافت گزارش تحلیل سئو سایت خود اقدام به درخواست مشاوره حضوری و یا غیر حضوری کنید. توجه کنید که مشاوره غیر حضوری به صورت اسکایپی، تلفنی یا چت نیز امکان پذیر می باشد.

  آیا تحلیل سئو پروژه سئو هم می پذیرد؟

  بله شما می توانید با پر کردن فرم رو به رو وب سایت خود را ثبت نمایید، بعد از دریافت گزارش و در صورت رضایت اقدام به سفارش سئو وب سایت خود نمایید.

  هزینه سئو در تحلیل سئو به چه صورت محاسبه می شود؟

  هزینه سئو در “تحلیل سئو” به صورت ماهیانه می باشد که تنها شامل دستمزد می شود و مابقی هزینه ها مثل رپورتاژ، تولید محتوا به صورت جداگانه و توسط خود کارفرما از طریق پنل های فروش رپورتاژ و تولید محتوا پرداخت می شود.

  سئو توسط تحلیل سئو به صورت کلاه سفید می باشد؟

  بله “تحلیل سئو” به خاطر اینکه با مشتریان خود به صورت ماهیانه کار می کند و همیشه با آینده نگری به دنبال رشد کسب و کارهاست به هیچ وجه از موارد غیر طبیعی و کلاه سیاه برای سئوی وب سایت شما استفاده نمی کند و پروژه مشتریانی را که چنین در خواستی داشته باشند نمی پذیرد.

  مشتریان وفادار